50 000 € 35 000 €
69 €/m²
Property 25011 photo 1

Detalji

  • Udaljeno od mora: 300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 55 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 507 kv.m. na Eviji.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 130 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.

Za prodaju
66 000 € 65 €/m²
  • Kod objekta 37426
  • Kvadratura 1003 m²
  • Udaljenost od mora 120 m
Za prodaju
60 000 € 14 €/m²
  • Kod objekta 5184
  • Kvadratura 4200 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
60 000 € 120 €/m²
  • Kod objekta 6185
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
50 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 42882
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 1900 m
Za prodaju
65 000 € 216 €/m²
  • Kod objekta 6546
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
65 000 € 130 €/m²
  • Kod objekta 6188
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
48 000 € 70 €/m²
  • Kod objekta 5204
  • Kvadratura 680 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
50 000 € 94 €/m²
  • Kod objekta 6211
  • Kvadratura 530 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
48 000 € 6 €/m²
  • Kod objekta 5176
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
45 000 € 3 €/m²
  • Kod objekta 42236
  • Kvadratura 14600 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m

Prijava za Newsletter