70 000 €
148 €/m²
Property 9838 photo 1

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,8
  • Udaljeno od mora: 500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 63 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 471 kv.m. na Eviji.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 370 kv.m.

Za prodaju
70 000 € 148 €/m²
  • Kod objekta 9838
  • Kvadratura 471 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
70 000 € 53 €/m²
  • Kod objekta 5277
  • Kvadratura 1300 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
95 000 € 13 €/m²
  • Kod objekta 56404
  • Kvadratura 7300 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
75 000 € 150 €/m²
  • Kod objekta 6186
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
86 000 € 65 €/m²
  • Kod objekta 5165
  • Kvadratura 1322 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
100 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 32968
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
100 000 € 83 €/m²
  • Kod objekta 9440
  • Kvadratura 1200 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
75 000 € 149 €/m²
  • Kod objekta 6228
  • Kvadratura 503 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
60 000 € 14 €/m²
  • Kod objekta 5184
  • Kvadratura 4200 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
65 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 5198
  • Kvadratura 6500 m²
  • Udaljenost od mora 800 m

Prijava za Newsletter