45 000 €
3 €/m²
Property 42236 photo 1
Property 42236 photo 2
Property 42236 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 5000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 33 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 14600 kv.m. na Eviji.

Za prodaju
65 000 € 209 €/m²
  • Kod objekta 6548
  • Kvadratura 310 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
60 000 € 14 €/m²
  • Kod objekta 5184
  • Kvadratura 4200 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
53 000 € 8 €/m²
  • Kod objekta 31438
  • Kvadratura 6500 m²
  • Udaljenost od mora 2800 m
Za prodaju
50 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 19942
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
65 000 € 216 €/m²
  • Kod objekta 6546
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
65 000 € 130 €/m²
  • Kod objekta 6188
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
39 000 € 125 €/m²
  • Kod objekta 39047
  • Kvadratura 310 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
40 000 € 133 €/m²
  • Kod objekta 26226
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
50 000 € 91 €/m²
  • Kod objekta 6209
  • Kvadratura 546 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
65 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 5198
  • Kvadratura 6500 m²
  • Udaljenost od mora 800 m

Prijava za Newsletter