60 000 €
120 €/m²
Property 6184 photo 1
Property 6184 photo 2
Property 6184 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 3000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 43 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 500 kv.m. na Eviji. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 120 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.

Za prodaju
75 000 € 150 €/m²
  • Kod objekta 6186
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
50 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 19942
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
75 000 € 149 €/m²
  • Kod objekta 6228
  • Kvadratura 503 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
75 000 € 214 €/m²
  • Kod objekta 6544
  • Kvadratura 350 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
75 000 € 214 €/m²
  • Kod objekta 6545
  • Kvadratura 350 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
85 000 € 82 €/m²
  • Kod objekta 50175
  • Kvadratura 1030 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
50 000 € 35 000 € 69 €/m²
  • Kod objekta 25011
  • Kvadratura 507 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
80 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 42873
  • Kvadratura 800 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
50 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 42882
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 1900 m

Prijava za Newsletter