50 000 €
100 €/m²
Property 42882 photo 1

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1900 m
  • Udaljenost od aerodroma: 50 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 500 kv.m. na Eviji.

Za prodaju
65 000 € 216 €/m²
  • Kod objekta 6546
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
60 000 € 120 €/m²
  • Kod objekta 6184
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
65 000 € 209 €/m²
  • Kod objekta 6548
  • Kvadratura 310 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
60 000 € 14 €/m²
  • Kod objekta 5184
  • Kvadratura 4200 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
65 000 € 130 €/m²
  • Kod objekta 6188
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
50 000 € 94 €/m²
  • Kod objekta 6211
  • Kvadratura 530 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
50 000 € 35 000 € 69 €/m²
  • Kod objekta 25011
  • Kvadratura 507 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
50 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 19942
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
60 000 € 120 €/m²
  • Kod objekta 6185
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m

Prijava za Newsletter