50 000 €
91 €/m²
Property 6209 photo 1
Property 6209 photo 2
Property 6209 photo 3
Property 6209 photo 4
Property 6209 photo 5
Property 6209 photo 6

Detalji

  • Udaljeno od mora: 300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 35 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 546 kv.m. na Eviji. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 190 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.

Za prodaju
70 000 € 53 €/m²
  • Kod objekta 5277
  • Kvadratura 1300 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
50 000 € 91 €/m²
  • Kod objekta 6209
  • Kvadratura 546 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
66 000 € 65 €/m²
  • Kod objekta 37426
  • Kvadratura 1003 m²
  • Udaljenost od mora 120 m
Za prodaju
48 000 € 6 €/m²
  • Kod objekta 5176
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
50 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 42882
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 1900 m
Za prodaju
65 000 € 209 €/m²
  • Kod objekta 6548
  • Kvadratura 310 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
65 000 € 216 €/m²
  • Kod objekta 6546
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
48 000 € 70 €/m²
  • Kod objekta 5204
  • Kvadratura 680 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
60 000 € 120 €/m²
  • Kod objekta 6184
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
50 000 € 94 €/m²
  • Kod objekta 6211
  • Kvadratura 530 m²
  • Udaljenost od mora 300 m

Prijava za Newsletter