Prodaja - Zemljište 1200 m² na Atici

Grčka Atika Ostatak Atika Rafina
450 000 €
375 €/m²
Property 14679 photo 1
Property 14679 photo 2

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,4
  • Udaljeno od mora: 4000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 9 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1200 kv.m. na Atici. Na zemljištu: sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 480 kv.m.

Za prodaju
370 000 € 270 000 € 439 €/m²
  • Kod objekta 62033
  • Kvadratura 615 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
525 000 € 452 €/m²
  • Kod objekta 5924
  • Kvadratura 1160 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
650 000 € 450 000 € 500 €/m²
  • Kod objekta 5934
  • Kvadratura 900 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
590 000 € 547 €/m²
  • Kod objekta 64085
  • Kvadratura 1077 m²
  • Udaljenost od mora 248 m
Za prodaju
600 000 € 400 000 € 417 €/m²
  • Kod objekta 10436
  • Kvadratura 957 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
500 000 € 55 €/m²
  • Kod objekta 9560
  • Kvadratura 9000 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
540 000 € 245 €/m²
  • Kod objekta 64082
  • Kvadratura 2200 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
370 000 € 185 €/m²
  • Kod objekta 24632
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
430 000 € 17 €/m²
  • Kod objekta 5918
  • Kvadratura 25000 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
400 000 € 296 €/m²
  • Kod objekta 14818
  • Kvadratura 1350 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m

Prijava za Newsletter