Prodaja - Zemljište 1273 m² na Atici

Grčka Atika Atina - Istok Maratonas
240 000 €
188 €/m²
Property 31349 photo 1
Property 31349 photo 2

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 25 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 1273 kv.m. na Atici.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: bunar, sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 435 kv.m.

Za prodaju
285 000 € 82 €/m²
  • Kod objekta 37866
  • Kvadratura 3470 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
200 000 € 444 €/m²
  • Kod objekta 4426
  • Kvadratura 450 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
266 000 € 280 €/m²
  • Kod objekta 13845
  • Kvadratura 950 m²
  • Udaljenost od mora 850 m
Za prodaju
320 000 € 61 €/m²
  • Kod objekta 11732
  • Kvadratura 5200 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
240 000 € 188 €/m²
  • Kod objekta 31349
  • Kvadratura 1273 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
260 000 € 304 €/m²
  • Kod objekta 6094
  • Kvadratura 855 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
275 000 € 198 €/m²
  • Kod objekta 11564
  • Kvadratura 1385 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
267 000 € 41 €/m²
  • Kod objekta 14960
  • Kvadratura 6458 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
260 000 € 514 €/m²
  • Kod objekta 31134
  • Kvadratura 505 m²
  • Udaljenost od mora 6500 m
Za prodaju
200 000 € 333 €/m²
  • Kod objekta 23847
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 800 m

Prijava za Newsletter