266 000 €
280 €/m²
Property 13845 photo 1
Property 13845 photo 2
Property 13845 photo 3

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,3
  • Udaljeno od mora: 850 m
  • Udaljenost od grada: 3 km
  • Udaljenost od aerodroma: 25 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 950 kv.m. na Atici.Састоји се у оквиру плана града.

Za prodaju
215 000 € 215 €/m²
  • Kod objekta 19254
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
290 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 50144
  • Kvadratura 8076 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
275 000 € 198 €/m²
  • Kod objekta 11564
  • Kvadratura 1385 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
370 000 € 356 €/m²
  • Kod objekta 33921
  • Kvadratura 1038 m²
  • Udaljenost od mora 17000 m
Za prodaju
260 000 € 304 €/m²
  • Kod objekta 6094
  • Kvadratura 855 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
250 000 € 34 €/m²
  • Kod objekta 12238
  • Kvadratura 7300 m²
  • Udaljenost od mora 2400 m
Za prodaju
240 000 € 231 €/m²
  • Kod objekta 32068
  • Kvadratura 1036 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
265 000 € 72 €/m²
  • Kod objekta 56755
  • Kvadratura 3660 m²
  • Udaljenost od mora 90 m
Za prodaju
350 000 € 39 €/m²
  • Kod objekta 23362
  • Kvadratura 8850 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
270 000 € 198 €/m²
  • Kod objekta 38995
  • Kvadratura 1359 m²
  • Udaljenost od mora 7100 m

Prijava za Newsletter