260 000 €
514 €/m²
Property 31134 photo 1
Property 31134 photo 2
Property 31134 photo 3

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,4
  • Udaljeno od mora: 6500 m
  • Udaljenost od grada: 30 km
  • Udaljenost od aerodroma: 21 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 505 kv.m. na Atici.Састоји се у оквиру плана града. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m.

Za prodaju
330 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 29659
  • Kvadratura 6500 m²
  • Udaljenost od mora 5400 m
Za prodaju
215 000 € 215 €/m²
  • Kod objekta 19254
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
242 000 € 284 €/m²
  • Kod objekta 63280
  • Kvadratura 852 m²
  • Udaljenost od mora 990 m
Za prodaju
260 000 € 32 €/m²
  • Kod objekta 13214
  • Kvadratura 7900 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
240 000 € 188 €/m²
  • Kod objekta 31349
  • Kvadratura 1273 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
290 000 € 194 €/m²
  • Kod objekta 31352
  • Kvadratura 1490 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
260 000 € 93 €/m²
  • Kod objekta 36621
  • Kvadratura 2786 m²
  • Udaljenost od mora 14000 m
Za prodaju
275 000 € 198 €/m²
  • Kod objekta 11564
  • Kvadratura 1385 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
310 000 € 673 €/m²
  • Kod objekta 43733
  • Kvadratura 460 m²
  • Udaljenost od mora 10 m

Prijava za Newsletter