285 000 €
82 €/m²
Property 37866 photo 1

Detalji

  • Udaljeno od mora: 5000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 21 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 3470 kv.m. na Atici.

Za prodaju
360 000 € 292 €/m²
  • Kod objekta 25148
  • Kvadratura 1230 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
370 000 € 356 €/m²
  • Kod objekta 33921
  • Kvadratura 1038 m²
  • Udaljenost od mora 17000 m
Za prodaju
290 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 50144
  • Kvadratura 8076 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
240 000 € 231 €/m²
  • Kod objekta 32068
  • Kvadratura 1036 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
320 000 € 290 000 € 362 €/m²
  • Kod objekta 42964
  • Kvadratura 800 m²
  • Udaljenost od mora 8700 m
Za prodaju
240 000 € 188 €/m²
  • Kod objekta 31349
  • Kvadratura 1273 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
242 000 € 284 €/m²
  • Kod objekta 63280
  • Kvadratura 852 m²
  • Udaljenost od mora 990 m
Za prodaju
290 000 € 194 €/m²
  • Kod objekta 31352
  • Kvadratura 1490 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
420 000 € 420 €/m²
  • Kod objekta 62025
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 2200 m

Prijava za Newsletter