Prodaja - Zemljište 6458 m² na Atici

Grčka Atika Ostrva Argosaronikos Egina
267 000 €
41 €/m²
Property 14960 photo 1
Property 14960 photo 2
Property 14960 photo 3
Property 14960 photo 4
Property 14960 photo 5
Property 14960 photo 6
Property 14960 photo 7
Property 14960 photo 8

Detalji

  • Udaljeno od mora: 250 m
  • Udaljenost od aerodroma: 73 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 6458 kv.m. na Atici.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda. Sa mogućnošću izgradnje do 240 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more.

Za prodaju
230 000 € 180 000 € 453 €/m²
  • Kod objekta 6860
  • Kvadratura 397 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
250 000 € 415 €/m²
  • Kod objekta 19314
  • Kvadratura 602 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
330 000 € 300 €/m²
  • Kod objekta 22407
  • Kvadratura 1100 m²
  • Udaljenost od mora 1900 m
Za prodaju
250 000 € 34 €/m²
  • Kod objekta 12238
  • Kvadratura 7300 m²
  • Udaljenost od mora 2400 m
Za prodaju
215 000 € 215 €/m²
  • Kod objekta 19254
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
350 000 € 39 €/m²
  • Kod objekta 23362
  • Kvadratura 8850 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
260 000 € 304 €/m²
  • Kod objekta 6094
  • Kvadratura 855 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
400 000 € 82 €/m²
  • Kod objekta 13128
  • Kvadratura 4870 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
400 000 € 80 €/m²
  • Kod objekta 32648
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
335 000 € 549 €/m²
  • Kod objekta 7611
  • Kvadratura 610 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m

Prijava za Newsletter