260 000 €
304 €/m²
Property 6094 photo 1
Property 6094 photo 2
Property 6094 photo 3

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,6
  • Udaljeno od mora: 300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 26 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 855 kv.m. na Atici. Sa mogućnošću izgradnje do 513 kv.m.

Za prodaju
260 000 € 304 €/m²
  • Kod objekta 6094
  • Kvadratura 855 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
350 000 € 166 €/m²
  • Kod objekta 46035
  • Kvadratura 2100 m²
  • Udaljenost od mora 80 m
Za prodaju
210 000 € 170 000 € 188 €/m²
  • Kod objekta 7220
  • Kvadratura 903 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
330 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 29659
  • Kvadratura 6500 m²
  • Udaljenost od mora 5400 m
Za prodaju
370 000 € 185 €/m²
  • Kod objekta 24632
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
240 000 € 188 €/m²
  • Kod objekta 31349
  • Kvadratura 1273 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
290 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 50144
  • Kvadratura 8076 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
320 000 € 61 €/m²
  • Kod objekta 11732
  • Kvadratura 5200 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
285 000 € 82 €/m²
  • Kod objekta 37866
  • Kvadratura 3470 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m

Prijava za Newsletter