Prodaja - Zemljište 4400 m² na Atici

Grčka Atika Ostatak Atika
620 000 €
140 €/m²
Property 30175 photo 1
  • Kod objekta 30175
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Zemljište
  • Površina placa 4400 m²
  • Region Atika
  • Mesto Ostatak Atika (Atika)

Detalji

  • Udaljeno od mora: 150 m
  • Udaljenost od aerodroma: 44 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 4400 kv.m. na Atici. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.

Za prodaju
780 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 46179
  • Kvadratura 12900 m²
  • Udaljenost od mora 5 m
Za prodaju
650 000 € 550 000 € 611 €/m²
  • Kod objekta 56455
  • Kvadratura 900 m²
  • Udaljenost od mora 70 m
Za prodaju
800 000 € 772 €/m²
  • Kod objekta 56979
  • Kvadratura 1035 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m
Za prodaju
550 000 € 523 €/m²
  • Kod objekta 59221
  • Kvadratura 1050 m²
  • Udaljenost od mora 260 m
Za prodaju
550 000 € 1571 €/m²
  • Kod objekta 60566
  • Kvadratura 350 m²
  • Udaljenost od mora 30 m
Za prodaju
690 000 € 690 €/m²
  • Kod objekta 61158
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m
Za prodaju
900 000 € 1192 €/m²
  • Kod objekta 63575
  • Kvadratura 755 m²
  • Udaljenost od mora 380 m
Za prodaju
700 000 € 514 €/m²
  • Kod objekta 64079
  • Kvadratura 1361 m²
  • Udaljenost od mora 310 m

Prijava za Newsletter