75 000 € 40 000 €
133 €/m²
Property 32856 photo 1
Property 32856 photo 2

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,8
  • Udaljeno od mora: 12000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 38 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 300 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 240 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na šumu.

Za prodaju
70 000 € 164 €/m²
  • Kod objekta 49298
  • Kvadratura 425 m²
  • Udaljenost od mora 35000 m
Za prodaju
85 000 € 170 €/m²
  • Kod objekta 20263
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
90 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 19882
  • Kvadratura 3000 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
88 000 € 11 €/m²
  • Kod objekta 59688
  • Kvadratura 7875 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
80 000 € 63 €/m²
  • Kod objekta 60042
  • Kvadratura 1260 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m
Za prodaju
110 000 € 20 €/m²
  • Kod objekta 57828
  • Kvadratura 5500 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
80 000 € 7 €/m²
  • Kod objekta 39000
  • Kvadratura 11300 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
75 000 € 125 €/m²
  • Kod objekta 52587
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
70 000 € 250 €/m²
  • Kod objekta 39087
  • Kvadratura 280 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
65 000 € 196 €/m²
  • Kod objekta 58544
  • Kvadratura 330 m²
  • Udaljenost od mora 9500 m

Prijava za Newsletter