70 000 €
59 €/m²
Property 61605 photo 1
Property 61605 photo 2
Property 61605 photo 3
Property 61605 photo 4

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,6
  • Udaljeno od mora: 12000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 90 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 1180 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: građevina, sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 708 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na grad.

Za prodaju
65 000 € 162 €/m²
  • Kod objekta 57173
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 59037
  • Kvadratura 742 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
70 000 € 29 €/m²
  • Kod objekta 33689
  • Kvadratura 2400 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
80 000 € 7 €/m²
  • Kod objekta 39000
  • Kvadratura 11300 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
70 000 € 175 €/m²
  • Kod objekta 63376
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
65 000 € 116 €/m²
  • Kod objekta 60663
  • Kvadratura 560 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
75 000 € 127 €/m²
  • Kod objekta 46769
  • Kvadratura 586 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
80 000 € 214 €/m²
  • Kod objekta 55985
  • Kvadratura 373 m²
  • Udaljenost od mora 6500 m
Za prodaju
90 000 € 115 €/m²
  • Kod objekta 36599
  • Kvadratura 780 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
70 000 € 38 €/m²
  • Kod objekta 60041
  • Kvadratura 1810 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m

Prijava za Newsletter