Prodaja - Zemljište 2400 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Litochoro
70 000 €
29 €/m²
Property 33689 photo 1
Property 33689 photo 2
Property 33689 photo 3
Property 33689 photo 4
Property 33689 photo 5
Property 33689 photo 6
Property 33689 photo 7
Property 33689 photo 8
Property 33689 photo 9

Detalji

  • Godina izgradnje: 1950
  • Udaljeno od mora: 6000 m
  • Udaljenost od grada: 0,5 km
  • Udaljenost od aerodroma: 100 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 2400 kv.m. na Olimpska regija.То је ван плана града. Na zemljištu: građevina, sprovedena voda, sprovedena struja. Nekretnina nudi lep pogled na šumu.

Za prodaju
70 000 € 6 €/m²
  • Kod objekta 60522
  • Kvadratura 10300 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
60 000 € 319 €/m²
  • Kod objekta 30430
  • Kvadratura 188 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
80 000 € 179 €/m²
  • Kod objekta 34740
  • Kvadratura 445 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
80 000 € 153 €/m²
  • Kod objekta 30759
  • Kvadratura 520 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
65 000 € 54 €/m²
  • Kod objekta 53300
  • Kvadratura 1187 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
95 000 € 95 €/m²
  • Kod objekta 59575
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
80 000 € 23 €/m²
  • Kod objekta 62483
  • Kvadratura 3400 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
97 000 € 242 €/m²
  • Kod objekta 51914
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
100 000 € 13 €/m²
  • Kod objekta 66041
  • Kvadratura 7674 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m
Za prodaju
100 000 € 250 €/m²
  • Kod objekta 65697
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m

Prijava za Newsletter