Prodaja - Zemljište 517 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Paralia Peristazi
85 000 €
164 €/m²
Property 65451 photo 1
Property 65451 photo 2

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,8
  • Udaljeno od mora: 4500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 85 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 517 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 413 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na grad.

Za prodaju
70 000 € 164 €/m²
  • Kod objekta 49298
  • Kvadratura 425 m²
  • Udaljenost od mora 35000 m
Za prodaju
120 000 € 255 €/m²
  • Kod objekta 10484
  • Kvadratura 469 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
88 000 € 11 €/m²
  • Kod objekta 59688
  • Kvadratura 7875 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
97 000 € 242 €/m²
  • Kod objekta 51914
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
90 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 43246
  • Kvadratura 8484 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
80 000 € 214 €/m²
  • Kod objekta 55985
  • Kvadratura 373 m²
  • Udaljenost od mora 6500 m
Za prodaju
80 000 € 86 €/m²
  • Kod objekta 62225
  • Kvadratura 925 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
70 000 € 38 €/m²
  • Kod objekta 60041
  • Kvadratura 1810 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m
Za prodaju
75 000 € 3 €/m²
  • Kod objekta 52867
  • Kvadratura 20000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
120 000 € 480 €/m²
  • Kod objekta 41225
  • Kvadratura 250 m²
  • Udaljenost od mora 400 m

Prijava za Newsletter