Prodaja - Zemljište 6500 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
220 000 €
33 €/m²
Property 31079 photo 1
Property 31079 photo 2
Property 31079 photo 3
Property 31079 photo 4
Property 31079 photo 5
Property 31079 photo 6
Property 31079 photo 7
Property 31079 photo 8

Detalji

  • Udaljeno od mora: 9000 m
  • Udaljenost od grada: 12 km
  • Udaljenost od aerodroma: 8 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 6500 kv.m. na Krfu. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 250 kv.m.

Za prodaju
250 000 € 83 €/m²
  • Kod objekta 26126
  • Kvadratura 3000 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
195 000 € 40 €/m²
  • Kod objekta 32463
  • Kvadratura 4800 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
220 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 31079
  • Kvadratura 6500 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
320 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 34397
  • Kvadratura 9000 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
220 000 € 195 000 € 27 €/m²
  • Kod objekta 31501
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
300 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 35771
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
305 000 € 76 €/m²
  • Kod objekta 24096
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
200 000 € 54 €/m²
  • Kod objekta 49797
  • Kvadratura 3646 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
270 000 € 71 €/m²
  • Kod objekta 34207
  • Kvadratura 3800 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
180 000 € 21 €/m²
  • Kod objekta 51164
  • Kvadratura 8250 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m

Prijava za Newsletter