Prodaja - Zemljište 7000 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
220 000 € 195 000 €
27 €/m²
Property 31501 photo 1
Property 31501 photo 2
Property 31501 photo 3
Property 31501 photo 4
Property 31501 photo 5
Property 31501 photo 6

Detalji

  • Udaljeno od mora: 6000 m
  • Udaljenost od grada: 24 km
  • Udaljenost od aerodroma: 24 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 7000 kv.m. na Krfu. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 2500 kv.m.

Za prodaju
185 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 23625
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
195 000 € 40 €/m²
  • Kod objekta 32463
  • Kvadratura 4800 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
180 000 € 43 €/m²
  • Kod objekta 29912
  • Kvadratura 4131 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
190 000 € 79 €/m²
  • Kod objekta 36302
  • Kvadratura 2400 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
220 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 31079
  • Kvadratura 6500 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
220 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 26193
  • Kvadratura 4363 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
280 000 € 70 €/m²
  • Kod objekta 29138
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
188 000 € 53 €/m²
  • Kod objekta 61705
  • Kvadratura 3500 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
320 000 € 80 €/m²
  • Kod objekta 33336
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
250 000 € 39 €/m²
  • Kod objekta 29440
  • Kvadratura 6400 m²
  • Udaljenost od mora 400 m

Prijava za Newsletter