Prodaja - Zemljište 8250 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
180 000 €
21 €/m²
Property 51164 photo 1
Property 51164 photo 2
Property 51164 photo 3
Property 51164 photo 4
Property 51164 photo 5
Property 51164 photo 6
Property 51164 photo 7
Property 51164 photo 8
Property 51164 photo 9
Property 51164 photo 10
Property 51164 photo 11

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od grada: 14 km
  • Udaljenost od aerodroma: 15 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 8250 kv.m. na Krfu.

Za prodaju
160 000 € 40 €/m²
  • Kod objekta 42863
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
190 000 € 79 €/m²
  • Kod objekta 36302
  • Kvadratura 2400 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
188 000 € 53 €/m²
  • Kod objekta 61705
  • Kvadratura 3500 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
230 000 € 153 €/m²
  • Kod objekta 57883
  • Kvadratura 1500 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 63174
  • Kvadratura 1100 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
199 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 60789
  • Kvadratura 5500 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
145 000 € 96 €/m²
  • Kod objekta 51234
  • Kvadratura 1500 m²
  • Udaljenost od mora 6 m
Za prodaju
250 000 € 55 €/m²
  • Kod objekta 51203
  • Kvadratura 4470 m²
  • Udaljenost od mora 2100 m
Za prodaju
160 000 € 32 €/m²
  • Kod objekta 50887
  • Kvadratura 4850 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 44928
  • Kvadratura 370 m²
  • Udaljenost od mora 150 m

Prijava za Newsletter