250 000 €
83 €/m²
Property 26126 photo 1
Property 26126 photo 2
Property 26126 photo 3
Property 26126 photo 4
Property 26126 photo 5
Property 26126 photo 6
Property 26126 photo 7
Property 26126 photo 8
Property 26126 photo 9
Property 26126 photo 10

Detalji

  • Udaljeno od mora: 10 m
  • Udaljenost od grada: 36 km
  • Udaljenost od aerodroma: 37 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 3000 kv.m. na Krfu. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na šumu.

Za prodaju
330 000 € 47 €/m²
  • Kod objekta 62957
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
320 000 € 80 €/m²
  • Kod objekta 33336
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
270 000 € 122 €/m²
  • Kod objekta 41644
  • Kvadratura 2200 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
330 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 43299
  • Kvadratura 4400 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
330 000 € 373 €/m²
  • Kod objekta 62196
  • Kvadratura 883 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 63174
  • Kvadratura 1100 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
300 000 € 42 €/m²
  • Kod objekta 25131
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
340 000 € 68 €/m²
  • Kod objekta 45094
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m
Za prodaju
300 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 31423
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
250 000 € 38 €/m²
  • Kod objekta 50915
  • Kvadratura 6500 m²
  • Udaljenost od mora 200 m

Prijava za Newsletter