Prodaja - Vila 450 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
2 250 000 €
5000 €/m²
Property 42156 photo 1
Property 42156 photo 2
Property 42156 photo 3
Property 42156 photo 4
Property 42156 photo 5
  • Kod objekta 42156
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 450 m²
  • Površina placa 809 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)
  • Broj soba 6

Detalji

  • Broj soba: 6
  • Stanje: U izgradnji
  • Udaljeno od mora: 3500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 65 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Ostava
  • Luksuzna kuća (LUX)

Opis

Na prodaju vila od 450 kv.m u Limasol. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, baštu, travnjak, roštilj, grejanje, ostavu. Na nekretninu se plaća PDV.

Za prodaju
2 000 000 € 5555 €/m²
  • Kod objekta 36409
  • Kvadratura 360 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 131 289 € 4613 €/m²
  • Kod objekta 45528
  • Kvadratura 462 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
2 300 000 € 3285 €/m²
  • Kod objekta 44452
  • Kvadratura 700 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
2 100 000 € 3000 €/m²
  • Kod objekta 47671
  • Kvadratura 700 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 500 000 € 5952 €/m²
  • Kod objekta 23740
  • Kvadratura 420 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
2 200 000 € 7719 €/m²
  • Kod objekta 37677
  • Kvadratura 285 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 380 000 € 4524 €/m²
  • Kod objekta 21427
  • Kvadratura 526 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
2 900 000 € 4414 €/m²
  • Kod objekta 31220
  • Kvadratura 657 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
2 500 000 € 7575 €/m²
  • Kod objekta 44539
  • Kvadratura 330 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
2 000 000 € 4545 €/m²
  • Kod objekta 35703
  • Kvadratura 440 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter