530 000 €
1828 €/m²
Property 14276 photo 1
Property 14276 photo 2
Property 14276 photo 3
Property 14276 photo 4
Property 14276 photo 5
Property 14276 photo 6
Property 14276 photo 7
Property 14276 photo 8
Property 14276 photo 9
Property 14276 photo 10
Property 14276 photo 11
Property 14276 photo 12
Property 14276 photo 13

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2005
  • Broj soba: 9
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 7
  • WCs: 6
  • Udaljeno od mora: 900 m
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 290 kv.m na Atici. na prizemlju se sastoji od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, 2 kupatila, kupatila sa tuš kabinom, ostava. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, WC. na drugom sprat se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na šumu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, parking, baštu, travnjak, roštilj, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
600 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 63203
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
704 000 € 2707 €/m²
  • Kod objekta 13601
  • Kvadratura 260 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
475 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 13121
  • Kvadratura 190 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
610 000 € 2440 €/m²
  • Kod objekta 58268
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
510 000 € 1062 €/m²
  • Kod objekta 23486
  • Kvadratura 480 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
780 000 € 2052 €/m²
  • Kod objekta 38432
  • Kvadratura 380 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
600 000 € 1188 €/m²
  • Kod objekta 30111
  • Kvadratura 505 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
500 000 € 1724 €/m²
  • Kod objekta 14848
  • Kvadratura 290 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
505 000 € 1683 €/m²
  • Kod objekta 12794
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 6

Prijava za Newsletter