Prodaja - Vila 502 m² u Agia Napa

Grčka Kipar Famagusta
4 632 000 €
9227 €/m²
Property 31679 photo 1
Property 31679 photo 2
Property 31679 photo 3
Property 31679 photo 4
Property 31679 photo 5
Property 31679 photo 6
Property 31679 photo 7
Property 31679 photo 8
Property 31679 photo 9
Property 31679 photo 10
Property 31679 photo 11
  • Kod objekta 31679
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 502 m²
  • Površina placa 514 m²
  • Region Agia Napa
  • Mesto Famagusta (Kipar)

Detalji

  • Udaljenost od aerodroma: 30 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Podigni

Opis

Na prodaju vila od 502 kv.m u Agia Napa. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj, klima uređaj, bazen, parking, baštu, lift, grejanje.

Lokacija

Video

Slične ponude

Za prodaju
6 770 000 € 8462 €/m²
  • Kod objekta 23660
  • Kvadratura 800 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
4 500 000 € 3 500 000 € 7000 €/m²
  • Kod objekta 25775
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
4 240 000 € 6281 €/m²
  • Kod objekta 23668
  • Kvadratura 675 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
5 500 000 € 4 500 000 € 8181 €/m²
  • Kod objekta 25784
  • Kvadratura 550 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
5 150 000 € 7629 €/m²
  • Kod objekta 23651
  • Kvadratura 675 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
4 000 000 € 6482 €/m²
  • Kod objekta 49278
  • Kvadratura 617 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
5 600 000 € 9333 €/m²
  • Kod objekta 45707
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
6 940 000 € 8032 €/m²
  • Kod objekta 23647
  • Kvadratura 864 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
5 493 600 € 8400 €/m²
  • Kod objekta 28885
  • Kvadratura 654 m²
  • Udaljenost od mora 300 m

Prijava za Newsletter