Prodaja - Vila 246 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
1 600 000 €
6504 €/m²
Property 26650 photo 1
Property 26650 photo 2
Property 26650 photo 3
Property 26650 photo 4
Property 26650 photo 5
Property 26650 photo 6
Property 26650 photo 7
Property 26650 photo 8
Property 26650 photo 9
Property 26650 photo 10
Property 26650 photo 11
Property 26650 photo 12
Property 26650 photo 13
Property 26650 photo 14
Property 26650 photo 15
Property 26650 photo 16
Property 26650 photo 17
  • Kod objekta 26650
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 246 m²
  • Površina placa 260 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)
  • Broj soba 6

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Broj soba: 6
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 44 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Ostava

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 246 kv.m u Limasol. u suterenu se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, 2 kupatila. Vila Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, baštu, roštilj, grejanje, ostavu.

Za prodaju
1 800 000 € 7200 €/m²
  • Kod objekta 25110
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
2 380 000 € 4524 €/m²
  • Kod objekta 21427
  • Kvadratura 526 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
2 000 000 € 12903 €/m²
  • Kod objekta 45607
  • Kvadratura 155 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
2 150 000 € 5874 €/m²
  • Kod objekta 42435
  • Kvadratura 366 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
2 300 000 € 5542 €/m²
  • Kod objekta 30020
  • Kvadratura 415 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
1 700 000 € 3617 €/m²
  • Kod objekta 23754
  • Kvadratura 470 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
1 300 000 € 6046 €/m²
  • Kod objekta 56076
  • Kvadratura 215 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 395 000 € 3170 €/m²
  • Kod objekta 44227
  • Kvadratura 440 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
1 400 000 € 3500 €/m²
  • Kod objekta 39541
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 000 000 € 5555 €/m²
  • Kod objekta 36409
  • Kvadratura 360 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter