540 000 €
28 €/m²
Property 54569 photo 1
Property 54569 photo 2
Property 54569 photo 3
Property 54569 photo 4
Property 54569 photo 5
Property 54569 photo 6
Property 54569 photo 7

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od grada: 6 km
  • Udaljenost od aerodroma: 60 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 18977 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 356 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.

Za prodaju
747 000 € 114 €/m²
  • Kod objekta 40405
  • Kvadratura 6500 m²
  • Udaljenost od mora 175 m
Za prodaju
600 000 € 42 €/m²
  • Kod objekta 65816
  • Kvadratura 14000 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m
Za prodaju
500 000 € 110 €/m²
  • Kod objekta 38077
  • Kvadratura 4542 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
640 000 € 89 €/m²
  • Kod objekta 63552
  • Kvadratura 7142 m²
  • Udaljenost od mora 3700 m
Za prodaju
600 000 € 649 €/m²
  • Kod objekta 65156
  • Kvadratura 924 m²
  • Udaljenost od mora 170 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 43298
  • Kvadratura 2600 m²
  • Udaljenost od mora 416 m
Za prodaju
800 000 € 18 €/m²
  • Kod objekta 34160
  • Kvadratura 43000 m²
  • Udaljenost od mora 1100 m
Za prodaju
450 000 € 280 000 € 23 €/m²
  • Kod objekta 36756
  • Kvadratura 12000 m²
  • Udaljenost od mora 1900 m
Za prodaju
700 000 € 127 €/m²
  • Kod objekta 33666
  • Kvadratura 5500 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
590 000 € 93 €/m²
  • Kod objekta 65038
  • Kvadratura 6300 m²
  • Udaljenost od mora 1100 m

Prijava za Newsletter