Prodaja - Zemljište 1010 m² na Atici

Grčka Atika Ostatak Atika Rafina
150 000 €
148 €/m²
Property 32436 photo 1
Property 32436 photo 2
Property 32436 photo 3
Property 32436 photo 4
Property 32436 photo 5

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2800 m
  • Udaljenost od grada: 2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 23 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1010 kv.m. na Atici.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 220 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu, na grad, na šumu.

Za prodaju
150 000 € 79 000 € 158 €/m²
  • Kod objekta 18546
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m
Za prodaju
180 000 € 300 €/m²
  • Kod objekta 29210
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 2800 m
Za prodaju
180 000 € 354 €/m²
  • Kod objekta 22648
  • Kvadratura 508 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
168 000 € 85 000 € 26 €/m²
  • Kod objekta 14798
  • Kvadratura 3200 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
140 000 € 466 €/m²
  • Kod objekta 23278
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
150 000 € 243 €/m²
  • Kod objekta 34517
  • Kvadratura 617 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
200 000 € 22 €/m²
  • Kod objekta 14832
  • Kvadratura 8800 m²
  • Udaljenost od mora 116 m
Za prodaju
131 000 € 63 €/m²
  • Kod objekta 12790
  • Kvadratura 2052 m²
  • Udaljenost od mora 7400 m
Za prodaju
165 000 € 67 €/m²
  • Kod objekta 29249
  • Kvadratura 2430 m²
  • Udaljenost od mora 18000 m
Za prodaju
190 000 € 448 €/m²
  • Kod objekta 43667
  • Kvadratura 424 m²
  • Udaljenost od mora 240 m

Prijava za Newsletter