Prodaja - Vila 680 m² u Larnaka

Grčka Kipar El Salvador
3 420 000 €
5029 €/m²
Property 23664 photo 1
Property 23664 photo 2
Property 23664 photo 3
Property 23664 photo 4
Property 23664 photo 5
Property 23664 photo 6
Property 23664 photo 7
Property 23664 photo 8
Property 23664 photo 9
  • Kod objekta 23664
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 680 m²
  • Površina placa 1334 m²
  • Region Larnaka
  • Mesto El Salvador (Kipar)
  • Broj soba 7

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Broj soba: 7
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 6
  • Udaljeno od mora: 50 m
  • Udaljenost od aerodroma: 5 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Ostava

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 680 kv.m u Larnaka. na prizemlju se sastoji od 2 dnevne sobe sa kuhinjom, WC, ostava. na prvom spratu se sastoji od 4 spavaće sobe, 3 kupatila, kupatila sa tuš kabinom. na drugom sprat se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, tende, bazen, parking, baštu, grejanje, alarm.

Za prodaju
5 000 000 € 6250 €/m²
  • Kod objekta 49460
  • Kvadratura 800 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
4 452 385 € 9314 €/m²
  • Kod objekta 36965
  • Kvadratura 478 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
3 700 000 € 6239 €/m²
  • Kod objekta 46883
  • Kvadratura 593 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
2 800 000 € 4713 €/m²
  • Kod objekta 49711
  • Kvadratura 594 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
3 800 000 € 5156 €/m²
  • Kod objekta 49062
  • Kvadratura 737 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
2 801 000 € 5775 €/m²
  • Kod objekta 45599
  • Kvadratura 485 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
3 450 000 € 4323 €/m²
  • Kod objekta 19434
  • Kvadratura 798 m²
  • Udaljenost od mora 100 m

Prijava za Newsletter