Prodaja - Kuća 300 m² na Atici

Grčka Atika Atina - Istok Koropi
630 000 €
2100 €/m²
Property 7503 photo 1
Property 7503 photo 2
Property 7503 photo 3
Property 7503 photo 4
Property 7503 photo 5
Property 7503 photo 6
Property 7503 photo 7
Property 7503 photo 8
Property 7503 photo 9
Property 7503 photo 10
Property 7503 photo 11
Property 7503 photo 12
Property 7503 photo 13
Property 7503 photo 14
Property 7503 photo 15
Property 7503 photo 16
Property 7503 photo 17
Property 7503 photo 18
Property 7503 photo 19
Property 7503 photo 20

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2014
  • Broj soba: 7
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 6
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 6
  • Udaljeno od mora: 11000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 2 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 300 kv.m na Atici. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, ostava. na prvom spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, 2 kupatila, kupatila sa tuš kabinom, ostava. na drugom sprat se sastoji od 4 spavaće sobe, 2 kupatila sa tuš kabinom. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na planinu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, parking, lift, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
870 000 € 4833 €/m²
  • Kod objekta 5663
  • Kvadratura 180 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
630 000 € 2100 €/m²
  • Kod objekta 7503
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
525 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 38390
  • Kvadratura 210 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
865 000 € 2344 €/m²
  • Kod objekta 49883
  • Kvadratura 369 m²
  • Broj soba 11
Za prodaju
760 000 € 2923 €/m²
  • Kod objekta 22807
  • Kvadratura 260 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
575 000 € 3125 €/m²
  • Kod objekta 65051
  • Kvadratura 184 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m

Prijava za Newsletter