60 000 €
78 €/m²
Property 38857 photo 1
Property 38857 photo 2

Detalji

  • Udaljeno od mora: 500 m
  • Udaljenost od grada: 2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 115 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 760 kv.m. na Olimpska regija.То је ван плана града. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu.

Za prodaju
74 000 € 92 €/m²
  • Kod objekta 61450
  • Kvadratura 800 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
50 000 € 200 €/m²
  • Kod objekta 56547
  • Kvadratura 250 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
50 000 € 88 €/m²
  • Kod objekta 61066
  • Kvadratura 568 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
62 000 € 106 €/m²
  • Kod objekta 63431
  • Kvadratura 580 m²
  • Udaljenost od mora 4100 m
Za prodaju
75 000 € 41 €/m²
  • Kod objekta 42071
  • Kvadratura 1800 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
88 000 € 11 €/m²
  • Kod objekta 59688
  • Kvadratura 7875 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
50 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 62146
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
65 000 € 171 €/m²
  • Kod objekta 55866
  • Kvadratura 380 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
67 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 57394
  • Kvadratura 1894 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
60 000 € 13 €/m²
  • Kod objekta 59214
  • Kvadratura 4490 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m

Prijava za Newsletter