Prodaja - Zemljište 373 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Katerini
80 000 €
214 €/m²
Property 55985 photo 1
Property 55985 photo 2

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,8
  • Udaljeno od mora: 6500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 85 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 373 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 298 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
70 000 € 250 €/m²
  • Kod objekta 39087
  • Kvadratura 280 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
85 000 € 164 €/m²
  • Kod objekta 65451
  • Kvadratura 517 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
100 000 € 14 €/m²
  • Kod objekta 31033
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m
Za prodaju
65 000 € 116 €/m²
  • Kod objekta 60663
  • Kvadratura 560 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
66 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 51924
  • Kvadratura 660 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
100 000 € 45 €/m²
  • Kod objekta 50929
  • Kvadratura 2204 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
110 000 € 15 €/m²
  • Kod objekta 32075
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
65 000 € 59 €/m²
  • Kod objekta 52572
  • Kvadratura 1100 m²
  • Udaljenost od mora 6500 m
Za prodaju
70 000 € 71 €/m²
  • Kod objekta 12679
  • Kvadratura 980 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
65 000 € 196 €/m²
  • Kod objekta 58544
  • Kvadratura 330 m²
  • Udaljenost od mora 9500 m

Prijava za Newsletter