Prodaja - Zemljište 712 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Dion Dio
55 000 €
77 €/m²
Property 42360 photo 1
Property 42360 photo 2

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,6
  • Udaljeno od mora: 30000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 36 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 712 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 427 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na šumu.

Za prodaju
65 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 44968
  • Kvadratura 6500 m²
  • Udaljenost od mora 850 m
Za prodaju
70 000 € 29 €/m²
  • Kod objekta 33689
  • Kvadratura 2400 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
50 000 € 88 €/m²
  • Kod objekta 61066
  • Kvadratura 568 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
48 000 € 106 €/m²
  • Kod objekta 63521
  • Kvadratura 451 m²
  • Udaljenost od mora 2200 m
Za prodaju
65 000 € 91 €/m²
  • Kod objekta 56884
  • Kvadratura 713 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
50 000 € 38 €/m²
  • Kod objekta 35326
  • Kvadratura 1300 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
50 000 € 131 €/m²
  • Kod objekta 59378
  • Kvadratura 380 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
80 000 € 7 €/m²
  • Kod objekta 39000
  • Kvadratura 11300 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
80 000 € 86 €/m²
  • Kod objekta 62225
  • Kvadratura 925 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m

Prijava za Newsletter