Prodaja - Zemljište 6500 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Paralia Kalliteja
60 000 €
9 €/m²
Property 60563 photo 1
Property 60563 photo 2
Property 60563 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1700 m
  • Udaljenost od aerodroma: 85 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 6500 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu.

Za prodaju
50 000 € 9 €/m²
  • Kod objekta 62226
  • Kvadratura 5300 m²
  • Udaljenost od mora 8500 m
Za prodaju
60 000 € 294 €/m²
  • Kod objekta 52483
  • Kvadratura 204 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
75 000 € 187 €/m²
  • Kod objekta 52611
  • Kvadratura 401 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
55 000 € 73 €/m²
  • Kod objekta 60982
  • Kvadratura 750 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
80 000 € 32 €/m²
  • Kod objekta 48934
  • Kvadratura 2500 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
60 000 € 5 €/m²
  • Kod objekta 32505
  • Kvadratura 11135 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
75 000 € 125 €/m²
  • Kod objekta 52587
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
70 000 € 6 €/m²
  • Kod objekta 60522
  • Kvadratura 10300 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
60 000 € 78 €/m²
  • Kod objekta 38857
  • Kvadratura 760 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
75 000 € 300 €/m²
  • Kod objekta 47503
  • Kvadratura 250 m²
  • Udaljenost od mora 200 m

Prijava za Newsletter