Prodaja - Vila 375 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos
1 395 000 €
3720 €/m²
Property 45719 photo 1
Property 45719 photo 2
Property 45719 photo 3
Property 45719 photo 4
Property 45719 photo 5
Property 45719 photo 6
  • Kod objekta 45719
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 375 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Pafos (Kipar)

Detalji

  • Godina izgradnje: 2020
  • Udaljeno od mora: 4500 m

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Podigni
  • Podno grejanje

Opis

Na prodaju vila od 375 kv.m u Pafos. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, lift. Nekretnina poseduje krovnu terasu.

Za prodaju
1 850 000 € 3700 €/m²
  • Kod objekta 24040
  • Kvadratura 500 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
2 000 000 € 4237 €/m²
  • Kod objekta 30357
  • Kvadratura 472 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 800 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 44621
  • Kvadratura 360 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 200 000 € 4545 €/m²
  • Kod objekta 34218
  • Kvadratura 264 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 170 000 € 6573 €/m²
  • Kod objekta 21570
  • Kvadratura 178 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 200 000 € 3157 €/m²
  • Kod objekta 10392
  • Kvadratura 380 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 680 000 € 4745 €/m²
  • Kod objekta 49807
  • Kvadratura 354 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 698 095 € 4601 €/m²
  • Kod objekta 45520
  • Kvadratura 369 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 448 000 € 5934 €/m²
  • Kod objekta 19767
  • Kvadratura 244 m²
  • Udaljenost od mora 120 m
Za prodaju
2 000 000 € 3333 €/m²
  • Kod objekta 48516
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m

Prijava za Newsletter