Prodaja - Vila 210 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
1 000 000 €
4762 €/m²
Property 22891 photo 1
Property 22891 photo 2
Property 22891 photo 3
Property 22891 photo 4
Property 22891 photo 5
Property 22891 photo 6
Property 22891 photo 7
Property 22891 photo 8
Property 22891 photo 9
Property 22891 photo 10
Property 22891 photo 11
Property 22891 photo 12
Property 22891 photo 13
Property 22891 photo 14
  • Kod objekta 22891
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 210 m²
  • Površina placa 503 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)
  • Broj soba 5

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 5
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 900 m
  • Udaljenost od aerodroma: 52 km

Sadržaj

  • Parking
  • Ostava
  • Garaža

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 210 kv.m u Limasol. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, WC. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, 2 kupatila. Vila Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, parking, garaža, ostavu.

Za prodaju
1 476 000 € 2544 €/m²
  • Kod objekta 44993
  • Kvadratura 580 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
1 300 000 € 3170 €/m²
  • Kod objekta 52259
  • Kvadratura 410 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
810 000 € 4850 €/m²
  • Kod objekta 56032
  • Kvadratura 167 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
900 000 € 2250 €/m²
  • Kod objekta 43809
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
900 000 € 3000 €/m²
  • Kod objekta 43817
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 170 000 € 6573 €/m²
  • Kod objekta 21570
  • Kvadratura 178 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 100 000 € 3914 €/m²
  • Kod objekta 51561
  • Kvadratura 281 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
890 000 € 4684 €/m²
  • Kod objekta 10824
  • Kvadratura 190 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
1 300 000 € 6046 €/m²
  • Kod objekta 56076
  • Kvadratura 215 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 290 000 € 3225 €/m²
  • Kod objekta 32345
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter