Prodaja - Zemljište 38652 m² na Kritu

Grčka Kritu Prefektura Heraklion
Na upit
Property 22950 photo 1
Property 22950 photo 2
Property 22950 photo 3
  • Kod objekta 22950
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Zemljište
  • Površina placa 38652 m²
  • Region Krit
  • Mesto Prefektura Heraklion (Kritu)

Detalji

  • Udaljeno od mora: 7000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 17 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 38652 kv.m. na Kritu. Sa mogućnošću izgradnje do 7500 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na grad, na šumu.

Slične ponude

Ekskluzivni Za prodaju
150 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 63957
  • Kvadratura 2500 m²
  • Udaljenost od mora 20000 m
Za prodaju
747 000 € 640 000 € 26 €/m²
  • Kod objekta 63904
  • Kvadratura 24000 m²
  • Udaljenost od mora 450 m
Za prodaju
199 000 € 189 €/m²
  • Kod objekta 65914
  • Kvadratura 1052 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
150 000 € 29 €/m²
  • Kod objekta 64037
  • Kvadratura 5088 m²
  • Udaljenost od mora 352 m
Za prodaju
185 000 € 165 €/m²
  • Kod objekta 65536
  • Kvadratura 1121 m²
  • Udaljenost od mora 2300 m
Za prodaju
449 000 € 271 €/m²
  • Kod objekta 65403
  • Kvadratura 1654 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
140 000 € 132 €/m²
  • Kod objekta 65485
  • Kvadratura 1060 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
2 953 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 64250
  • Kvadratura 96000 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
350 000 € 221 €/m²
  • Kod objekta 64295
  • Kvadratura 1580 m²
  • Udaljenost od mora 600 m

Prijava za Newsletter