Prodaja - Vila 410 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
1 300 000 €
3171 €/m²
Property 52259 photo 1
Property 52259 photo 2
Property 52259 photo 3
Property 52259 photo 4
Property 52259 photo 5
Property 52259 photo 6
Property 52259 photo 7
Property 52259 photo 8
Property 52259 photo 9
Property 52259 photo 10
Property 52259 photo 11
Property 52259 photo 12
Property 52259 photo 13
Property 52259 photo 14
Property 52259 photo 15
Property 52259 photo 16
Property 52259 photo 17
Property 52259 photo 18
Property 52259 photo 19
Property 52259 photo 20
Property 52259 photo 21
Property 52259 photo 22
Property 52259 photo 23
Property 52259 photo 24
Property 52259 photo 25
Property 52259 photo 26
Property 52259 photo 27
  • Kod objekta 52259
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 410 m²
  • Površina placa 520 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)
  • Broj soba 9

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 9
  • Udaljeno od mora: 3400 m
  • Udaljenost od aerodroma: 64 km

Sadržaj

  • Parking

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 410 kv.m u Limasol. Vila Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, parking, baštu.

Za prodaju
1 590 000 € 2531 €/m²
  • Kod objekta 45606
  • Kvadratura 628 m²
  • Udaljenost od mora 14000 m
Za prodaju
1 100 000 € 3142 €/m²
  • Kod objekta 44472
  • Kvadratura 350 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 100 000 € 2750 €/m²
  • Kod objekta 36215
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 300 000 € 6046 €/m²
  • Kod objekta 56076
  • Kvadratura 215 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 290 000 € 3225 €/m²
  • Kod objekta 32345
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 674 400 € 5600 €/m²
  • Kod objekta 43001
  • Kvadratura 299 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 300 000 € 4561 €/m²
  • Kod objekta 37417
  • Kvadratura 285 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
1 200 000 € 3870 €/m²
  • Kod objekta 45697
  • Kvadratura 310 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
1 900 000 € 6333 €/m²
  • Kod objekta 25113
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter