Prodaja - Vila 178 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos
1 170 000 €
6573 €/m²
Property 21570 photo 1
Property 21570 photo 2
Property 21570 photo 3
Property 21570 photo 4
Property 21570 photo 5
Property 21570 photo 6
Property 21570 photo 7
Property 21570 photo 8
Property 21570 photo 9
Property 21570 photo 10
Property 21570 photo 11
Property 21570 photo 12
Property 21570 photo 13
Property 21570 photo 14
Property 21570 photo 15
Property 21570 photo 16
Property 21570 photo 17
  • Kod objekta 21570
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 178 m²
  • Površina placa 2342 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Pafos (Kipar)
  • Broj soba 5

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2005
  • Broj soba: 5
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 5000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 31 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Ostava

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 178 kv.m u Pafos. u suterenu se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, WC. na prizemlju se sastoji od 4 spavaće sobe, kupatila, ostava. Vila Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na planinu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, baštu, roštilj, grejanje, ostavu.

Za prodaju
1 100 000 € 3666 €/m²
  • Kod objekta 23126
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 680 000 € 4745 €/m²
  • Kod objekta 49807
  • Kvadratura 354 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 290 000 € 3225 €/m²
  • Kod objekta 32345
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 500 000 € 3846 €/m²
  • Kod objekta 52066
  • Kvadratura 390 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
978 000 € 2731 €/m²
  • Kod objekta 45163
  • Kvadratura 358 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
970 000 € 5449 €/m²
  • Kod objekta 26309
  • Kvadratura 178 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 700 000 € 3617 €/m²
  • Kod objekta 23754
  • Kvadratura 470 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
980 000 € 5833 €/m²
  • Kod objekta 54844
  • Kvadratura 168 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 300 000 € 6046 €/m²
  • Kod objekta 56076
  • Kvadratura 215 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter