Prodaja - Vila 580 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
1 476 000 €
2545 €/m²
Property 44993 photo 1
Property 44993 photo 2
Property 44993 photo 3
Property 44993 photo 4
Property 44993 photo 5
Property 44993 photo 6
Property 44993 photo 7
Property 44993 photo 8
Property 44993 photo 9
Property 44993 photo 10
Property 44993 photo 11
Property 44993 photo 12
Property 44993 photo 13
Property 44993 photo 14
Property 44993 photo 15
Property 44993 photo 16
  • Kod objekta 44993
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 580 m²
  • Površina placa 809 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)

Detalji

  • Udaljeno od mora: 8000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 48 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Ostava

Opis

Na prodaju vila od 580 kv.m u Limasol. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, baštu, ostavu.

Za prodaju
2 200 000 € 4081 €/m²
  • Kod objekta 48916
  • Kvadratura 539 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
1 300 000 € 3170 €/m²
  • Kod objekta 52259
  • Kvadratura 410 m²
  • Broj soba 9
Preporučujemo Za prodaju
2 000 000 € 4000 €/m²
  • Kod objekta 43890
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
1 500 000 € 3846 €/m²
  • Kod objekta 52066
  • Kvadratura 390 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 400 000 € 3500 €/m²
  • Kod objekta 39541
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 100 000 € 3000 €/m²
  • Kod objekta 47671
  • Kvadratura 700 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 861 964 € 4725 €/m²
  • Kod objekta 45526
  • Kvadratura 394 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
2 060 000 € 17758 €/m²
  • Kod objekta 9671
  • Kvadratura 116 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
1 290 000 € 3225 €/m²
  • Kod objekta 32345
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 150 000 € 5874 €/m²
  • Kod objekta 42435
  • Kvadratura 366 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter