Prodaja - Zemljište 5000 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
800 000 €
160 €/m²
Property 46991 photo 1
Property 46991 photo 2
Property 46991 photo 3
Property 46991 photo 4
Property 46991 photo 5
Property 46991 photo 6
Property 46991 photo 7
Property 46991 photo 8
Property 46991 photo 9
Property 46991 photo 10
Property 46991 photo 11
Property 46991 photo 12
Property 46991 photo 13
Property 46991 photo 14

Detalji

  • Udaljeno od mora: 230 m
  • Udaljenost od grada: 28 km
  • Udaljenost od aerodroma: 29 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 5000 kv.m. na Krfu. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.

Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 4941
  • Kvadratura 15000 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 60716
  • Kvadratura 2603 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
900 000 € 12 €/m²
  • Kod objekta 40794
  • Kvadratura 72000 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
650 000 € 550 000 € 54 €/m²
  • Kod objekta 29407
  • Kvadratura 10025 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
980 000 € 54 €/m²
  • Kod objekta 50867
  • Kvadratura 18000 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
1 100 000 € 39 €/m²
  • Kod objekta 33701
  • Kvadratura 27750 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
900 000 € 61 €/m²
  • Kod objekta 9104
  • Kvadratura 14700 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
800 000 € 199 €/m²
  • Kod objekta 22088
  • Kvadratura 4010 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
1 180 000 € 128 €/m²
  • Kod objekta 33244
  • Kvadratura 9150 m²
  • Udaljenost od mora 1 m
Za prodaju
700 000 € 140 €/m²
  • Kod objekta 37791
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 100 m

Prijava za Newsletter