75 000 € 60 000 €
140 €/m²
Property 19002 photo 1
Property 19002 photo 2
Property 19002 photo 3
Property 19002 photo 4
Property 19002 photo 5
Property 19002 photo 6

Detalji

  • Udaljeno od mora: 20 m
  • Udaljenost od aerodroma: 80 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 426 kv.m. na Atici. Sa mogućnošću izgradnje do 100 kv.m.

Za prodaju
69 000 € 64 €/m²
  • Kod objekta 50978
  • Kvadratura 1075 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
110 000 € 108 €/m²
  • Kod objekta 24748
  • Kvadratura 1015 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
75 000 € 60 000 € 140 €/m²
  • Kod objekta 19002
  • Kvadratura 426 m²
  • Udaljenost od mora 20 m
Za prodaju
75 000 € 1071 €/m²
  • Kod objekta 5846
  • Kvadratura 70 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
75 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 13787
  • Kvadratura 1243 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
110 000 € 270 €/m²
  • Kod objekta 43857
  • Kvadratura 407 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
65 000 € 65 €/m²
  • Kod objekta 35877
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
100 000 € 200 €/m²
  • Kod objekta 21328
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
85 000 € 340 €/m²
  • Kod objekta 23645
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
96 000 € 384 €/m²
  • Kod objekta 12557
  • Kvadratura 250 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m

Prijava za Newsletter