Property 43857 photo 1
Property 43857 photo 2

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,6
  • Udaljeno od mora: 1200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 29 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 407 kv.m. na Atici. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m.

Za prodaju
160 000 € 223 €/m²
  • Kod objekta 30244
  • Kvadratura 715 m²
  • Udaljenost od mora 2100 m
Za prodaju
160 000 € 200 €/m²
  • Kod objekta 54641
  • Kvadratura 800 m²
  • Udaljenost od mora 6600 m
Za prodaju
144 000 € 120 000 € 263 €/m²
  • Kod objekta 13028
  • Kvadratura 455 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m
Za prodaju
113 000 € 90 000 € 34 €/m²
  • Kod objekta 13027
  • Kvadratura 2638 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
131 000 € 63 €/m²
  • Kod objekta 12790
  • Kvadratura 2052 m²
  • Udaljenost od mora 7400 m
Za prodaju
130 000 € 376 €/m²
  • Kod objekta 4843
  • Kvadratura 345 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
130 000 € 144 €/m²
  • Kod objekta 26119
  • Kvadratura 900 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
95 000 € 67 000 € 236 €/m²
  • Kod objekta 20440
  • Kvadratura 283 m²
  • Udaljenost od mora 235 m
Za prodaju
152 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 12787
  • Kvadratura 3000 m²
  • Udaljenost od mora 6200 m
Za prodaju
160 000 € 207 €/m²
  • Kod objekta 30721
  • Kvadratura 770 m²
  • Udaljenost od mora 160000 m

Prijava za Newsletter