Prodaja - Zemljište 1894 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Korinos Kunkos
67 000 €
35 €/m²
Property 57394 photo 1
Property 57394 photo 2
Property 57394 photo 3
Property 57394 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 9000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 85 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 1894 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: građevina, sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Nekretnina nudi lep pogled na more.

Za prodaju
85 000 € 164 €/m²
  • Kod objekta 65451
  • Kvadratura 517 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
66 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 51924
  • Kvadratura 660 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
80 000 € 23 €/m²
  • Kod objekta 62483
  • Kvadratura 3400 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
100 000 € 24 €/m²
  • Kod objekta 65646
  • Kvadratura 4010 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
67 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 57394
  • Kvadratura 1894 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
75 000 € 300 €/m²
  • Kod objekta 47503
  • Kvadratura 250 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
74 000 € 92 €/m²
  • Kod objekta 61450
  • Kvadratura 800 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
70 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 56292
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 1100 m
Za prodaju
100 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 45055
  • Kvadratura 3850 m²
  • Udaljenost od mora 100 m

Prijava za Newsletter