65 000 €
196 €/m²
Property 58544 photo 1
Property 58544 photo 2

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,8
  • Udaljeno od mora: 9500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 95 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 330 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 260 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
74 000 € 92 €/m²
  • Kod objekta 61450
  • Kvadratura 800 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
55 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 63371
  • Kvadratura 550 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
80 000 € 63 €/m²
  • Kod objekta 60042
  • Kvadratura 1260 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m
Za prodaju
85 000 € 140 €/m²
  • Kod objekta 50684
  • Kvadratura 607 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
80 000 € 11 €/m²
  • Kod objekta 37687
  • Kvadratura 6740 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
70 000 € 38 €/m²
  • Kod objekta 60041
  • Kvadratura 1810 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m
Za prodaju
75 000 € 39 €/m²
  • Kod objekta 39884
  • Kvadratura 1900 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
65 000 € 162 €/m²
  • Kod objekta 57173
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
80 000 € 214 €/m²
  • Kod objekta 55985
  • Kvadratura 373 m²
  • Udaljenost od mora 6500 m
Za prodaju
88 000 € 11 €/m²
  • Kod objekta 59688
  • Kvadratura 7875 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m

Prijava za Newsletter