Prodaja - Zemljište 425 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Katerini
70 000 €
164 €/m²
Property 49298 photo 1
Property 49298 photo 2
Property 49298 photo 3
Property 49298 photo 4

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,8
  • Udaljeno od mora: 35000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 120 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 425 kv.m. na Olimpska regija. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 340 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu, na šumu.

Za prodaju
87 000 € 348 €/m²
  • Kod objekta 52123
  • Kvadratura 250 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
65 000 € 162 €/m²
  • Kod objekta 57173
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
100 000 € 13 €/m²
  • Kod objekta 66041
  • Kvadratura 7674 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m
Za prodaju
80 000 € 63 €/m²
  • Kod objekta 60042
  • Kvadratura 1260 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m
Za prodaju
74 000 € 92 €/m²
  • Kod objekta 61450
  • Kvadratura 800 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
65 000 € 74 €/m²
  • Kod objekta 25701
  • Kvadratura 875 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
80 000 € 11 €/m²
  • Kod objekta 37687
  • Kvadratura 6740 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
75 000 € 41 €/m²
  • Kod objekta 42071
  • Kvadratura 1800 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
65 000 € 59 €/m²
  • Kod objekta 52572
  • Kvadratura 1100 m²
  • Udaljenost od mora 6500 m
Za prodaju
80 000 € 214 €/m²
  • Kod objekta 55985
  • Kvadratura 373 m²
  • Udaljenost od mora 6500 m

Prijava za Newsletter