Prodaja - Zemljište 325 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Katerini
43 000 €
132 €/m²
Property 31150 photo 1
Property 31150 photo 2

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,8
  • Udaljeno od mora: 7000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 85 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 325 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 260 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na grad.

Za prodaju
50 000 € 38 €/m²
  • Kod objekta 35326
  • Kvadratura 1300 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
50 050 € 104 €/m²
  • Kod objekta 57430
  • Kvadratura 478 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
55 000 € 73 €/m²
  • Kod objekta 60982
  • Kvadratura 750 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
50 000 € 131 €/m²
  • Kod objekta 59378
  • Kvadratura 380 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
55 000 € 62 €/m²
  • Kod objekta 28738
  • Kvadratura 883 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
60 000 € 319 €/m²
  • Kod objekta 30430
  • Kvadratura 188 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
55 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 66042
  • Kvadratura 545 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
60 000 € 226 €/m²
  • Kod objekta 57936
  • Kvadratura 265 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
60 000 € 17 €/m²
  • Kod objekta 58016
  • Kvadratura 3500 m²
  • Udaljenost od mora 700 m

Prijava za Newsletter