250 000 €
415 €/m²
Property 19314 photo 1

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 2
  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 25 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 602 kv.m. na Atici.Састоји се у оквиру плана града.

Za prodaju
330 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 29659
  • Kvadratura 6500 m²
  • Udaljenost od mora 5400 m
Za prodaju
250 000 € 62 €/m²
  • Kod objekta 19323
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
290 000 € 194 €/m²
  • Kod objekta 31352
  • Kvadratura 1490 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
270 000 € 235 000 € 229 €/m²
  • Kod objekta 23281
  • Kvadratura 1025 m²
  • Udaljenost od mora 220 m
Za prodaju
370 000 € 356 €/m²
  • Kod objekta 33921
  • Kvadratura 1038 m²
  • Udaljenost od mora 17000 m
Za prodaju
370 000 € 270 000 € 439 €/m²
  • Kod objekta 62033
  • Kvadratura 615 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
320 000 € 290 000 € 362 €/m²
  • Kod objekta 42964
  • Kvadratura 800 m²
  • Udaljenost od mora 8700 m
Za prodaju
250 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 19112
  • Kvadratura 7500 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
275 000 € 198 €/m²
  • Kod objekta 11564
  • Kvadratura 1385 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
350 000 € 166 €/m²
  • Kod objekta 46035
  • Kvadratura 2100 m²
  • Udaljenost od mora 80 m

Prijava za Newsletter