Prodaja - Vila 163 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos
700 000 €
4294 €/m²
Property 14750 photo 1
Property 14750 photo 2
Property 14750 photo 3
Property 14750 photo 4
Property 14750 photo 5
Property 14750 photo 6
Property 14750 photo 7
Property 14750 photo 8
Property 14750 photo 9
Property 14750 photo 10
Property 14750 photo 11
Property 14750 photo 12
  • Kod objekta 14750
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 163 m²
  • Površina placa 318 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Pafos (Kipar)

Detalji

  • Godina izgradnje: 2015
  • Udaljeno od mora: 180 m
  • Udaljenost od grada: 6 km
  • Udaljenost od aerodroma: 26 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Ostava

Opis

Na prodaju vila od 163 kv.m u Pafos. Vila Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na šumu.Poseduje i nameštaj, bazen, parking, baštu, grejanje, ostavu.

Za prodaju
980 000 € 5833 €/m²
  • Kod objekta 45145
  • Kvadratura 168 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
979 200 €
  • Kod objekta 37211
  • Kvadratura 0 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
890 000 € 4009 €/m²
  • Kod objekta 43982
  • Kvadratura 222 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
980 000 € 3277 €/m²
  • Kod objekta 42227
  • Kvadratura 299 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
810 000 € 4850 €/m²
  • Kod objekta 56032
  • Kvadratura 167 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
621 500 € 3253 €/m²
  • Kod objekta 42993
  • Kvadratura 191 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
630 000 €
  • Kod objekta 35292
  • Kvadratura 0 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
860 400 € 4504 €/m²
  • Kod objekta 56126
  • Kvadratura 191 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
880 000 € 3087 €/m²
  • Kod objekta 35346
  • Kvadratura 285 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
585 000 € 2489 €/m²
  • Kod objekta 35677
  • Kvadratura 235 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter