980 000 €
5833 €/m²
Property 45145 photo 1
Property 45145 photo 2
Property 45145 photo 3
Property 45145 photo 4
Property 45145 photo 5
Property 45145 photo 6
Property 45145 photo 7
Property 45145 photo 8

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 7
  • Grejanje: ostalo
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 7
  • Udaljeno od mora: 1800 m

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Duplo staklo
  • Luksuzna kuća (LUX)

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 168 kv.m u Pafos. na prizemlju se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, kupatila, kupatila sa tuš kabinom, WC. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, kupatila, 2 kupatila sa tuš kabinom, WC. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, baštu. Na nekretninu se plaća PDV.

Za prodaju
1 463 700 € 4158 €/m²
  • Kod objekta 45384
  • Kvadratura 352 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
850 000 € 3777 €/m²
  • Kod objekta 49205
  • Kvadratura 225 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 100 000 € 3142 €/m²
  • Kod objekta 44472
  • Kvadratura 350 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
900 000 € 3409 €/m²
  • Kod objekta 45655
  • Kvadratura 264 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
979 200 €
  • Kod objekta 37211
  • Kvadratura 0 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
850 000 € 2236 €/m²
  • Kod objekta 49832
  • Kvadratura 380 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
860 400 € 4504 €/m²
  • Kod objekta 56126
  • Kvadratura 191 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 448 000 € 5934 €/m²
  • Kod objekta 19767
  • Kvadratura 244 m²
  • Udaljenost od mora 120 m
Za prodaju
890 000 € 3708 €/m²
  • Kod objekta 45570
  • Kvadratura 240 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
788 200 € 2680 €/m²
  • Kod objekta 49747
  • Kvadratura 294 m²
  • Broj soba 6

Prijava za Newsletter